BBN Haber
08.09.2020 09:04

Pizzada yeni marka: Pizza Dovela

Pizzada yeni marka: Pizza Dovela

Pizza Dovela işletmesinin kuruluş süreci hakkında bilgi veren Umut Özmüş; " Dolunay Grup bünyesinde yer alan Pizza Dovela'nın bir sene önce ilk şubesini Meram'da açtık. 2020 senesinde  Selçuker Center'da ikinci şubesini açarak şubeleşmeye adım attık.Kardeşim Mehmet Ufuk Özmüş çalışma hayatına üniversite yıllarında gayrimenkul yatırım danışmanlığı yaparak başladı. Ben ilim yayma cemiyeti yurdunda idarecilik yaparak başladım. Kuruluş süresince iki kardeş 5 ay gibi bir süre firma ismi, logosu ve reçetesi için yoğun ar-ge çalışmaları yaptık. Bu çalışmalar sonucunda sektöre yeni bir soluk getirdik. İşletmemizde markalaşma yolunda ilerlemek en büyük hedeflerimizdendir" dedi.

FARKLI İÇERİK VE FARKLI SEÇENEK SUNUYORUZ

Ürün çeşitliliğinden bahseden Özmüş; "Konya'nın merkez ilçelerindeki semtlerin %70'ine iki şubemizle hızlı paket servisi sunuyoruz.16 çeşit pizzamızla müşterilerimize farklı içerikleri farklı seçenekleri sunuyoruz.

Kullanılan ürünlerimizin tamamı birinci sınıf ürünler ve et ürünlerimizin tamamı da %100 dana eti ve Konyamızın markası Torkudur" diye konuştu.

12 ŞUBE HEDEFLİYORUZ

İşletme ile ilgili gelecek hedeflerinden bahseden Özmüş; "Pizza Dovela olarak 2021 yılının sonuna kadar kendi bünyemizde ve franchising olarak minimum 12 şube hedefliyoruz.İlerleyen dönemlerde bu markayı dünyada bilinen ve sevilen bir değer hâline getirmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

İSTATİSTİKLER MEMNUNİYETİ GÖSTERİYOR

Müşteri memnuniyetlerini anlatan Özmüş; " İstatistiklerimize göre salon müşterimizin %98 ini paket müşterimizin %91 ini lezzetimiz ve servisimizle memnun ettiğimizi görüyoruz.. Google ve Yemeksepeti puanlarımız bunları görmemize çok net yardımcı oluyor.Konya'nın en iyi puan ortalamasına sahip pizza firması olmamız müşteri memnuniyetinin en büyük göstergesidir" diye konuştu.

FARKLIYIZ

İşletmelerinin farklarından bahseden Özmüş; "Güler yüzlü personelimiz, işinde uzman çalışma arkadaşlarımız, servis hızımız ve tabiki eşsiz lezzetimiz bizi farklı kılıyor" şeklinde sözlerini sonlandırdı.

Etiketler:

Yorum Yaz - Yorumlarınız editör onayından sonra yayınlanacaktır

Bizi Takip Edin

Namaz Vakitleri

KONYA

05.02.2020
İmsak 05:00
Güneş 07:50
Öğle 13:05
İkindi 16:04
Akşam 18:22
Yatsı 19:40

Altın & Döviz