BBN Haber
12.05.2020 08:30

Kuaför ve berberlere zam yapıldı mı?

Kuaför ve berberlerin zam yaptığı söylentileri ile ilgili açıklamalarda bulunan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, oda olarak 6 ay önce tarife yeniliğinin zaten yapıldığını ve kuaför ve berberlerin tarifeye yeni yeni uymaya başladığını aktardı
Kuaför ve berberlere zam yapıldı mı?

Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, zam tarifeleriyle ilgili konuştu. Yeni bir zammın söz konusu olmadığını kaydeden Baranok, 6 ay önce yapılan tarife değişikliğinin yeni uygulanmaya başladığını söyledi. Baranok, “ Kuaför ve berberlerimizin zam yaptığı söylentileri doğru değil. Biz zaten 6 ay önce yeni bir tarifeye geçmiştik. Fakat kuaförlerimiz bu tarifeye uymuyorlardı. Şimdi yeni yeni bu tarifeye yaklaşmaya çalışıyorlar. Söz konusu durum zaten 6 ay öncesinden değişmişti” dedi.

“5 İLA 10 TL ARASI ZAM YAPILDI”

Maliyet ve malzeme bulmada zorluk çeken kuaförlerin ufak fiyat artışları yaptığını da belirten Baranok, “Kuaför ve berberimizin maliyetleri arttı. Ürün bulmakta ve getirtmekte zorlanıyorlar. Haliyle bu durum da fiyatlara küçük rakamlar şeklinde yansıdı. Erkek tıraşlarında 5 ila 10 TL arasında artışlar söz konusu oldu” şeklinde konuştu.

Ayşegül Ertul

Etiketler:

İlgili Haberler

Yorum Yaz - Yorumlarınız editör onayından sonra yayınlanacaktır

Bizi Takip Edin

Namaz Vakitleri

KONYA

05.02.2020
İmsak 05:00
Güneş 07:50
Öğle 13:05
İkindi 16:04
Akşam 18:22
Yatsı 19:40