BBN Haber
12.02.2020 08:00

“KONYA’NIN DAVUTOĞLU’NA VEFA BORCU VAR”

Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Mehmet Emin Bozkulak, partisinin Konya’da teveccühle karşılandığını söyleyerek Konyalının Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na vefa borcunun olduğunu belitti
“KONYA’NIN DAVUTOĞLU’NA VEFA BORCU VAR”

Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Mehmet Emin Bozkulak, BBN Haber’e açıklamalarda bulundu. Gelecek Partisi’nin hem Türkiye’de hem de Konya’da ses getireceğini belirten Bozkulak, partinin yaşatılabilmesi adına güçlü kadrolarla çalışmalara başlayacağını belirtti. Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun Konyalı olması dolasıyla şehre ayrı bir önem verdiğini aktaran Bozkulak, “Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Konyalı. Bu nedenle Konya’ya oldukça önem veriyor. Bizler de Konya’mızda ön planda olmak zorundayız. Diğer illerden daha fazla çalışarak partimizin ön plana çıkması için hedeflerimizi bu doğrultuda şekillendirmek zorundayız. Çünkü Konya Anadolu’nun ve Selçuklunun başkenti. Bu nedenle Konya’da çok çalışarak partimizi güzel konuma getireceğiz” diye konuştu.

“BAŞBAKANLIK DÖNEMİNDE ÖNEMLİ HİZMETLER”

Konya’nın Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na vefa borcu olduğunu öne süren Bozkulak,  “Konya’nın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na vefa borcu var. Çünkü Konya, Sayın Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde önemli hizmetler aldı. Borcumuzu bir şekilde ödememiz gerekiyor. Biz Karatay’da bu doğrultuda çalışmalara hızlı bir şekilde başlayacak ve elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

“PARTİMİZ KONYA’DA TEVECCÜHLE KARŞILANDI”

Konya’da Gelecek Partisi’nin güzel bir şekilde karşılandığını ve vatandaş tarafından ciddi bir teveccüh aldığını belirten Bozkulak, “Konyalı Ahmet Davutoğlu’nu çok seviyor. Partimizin kuruluşunu açıkladığımız zamandan bu zamana kadar her hangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Bir takım spekülasyonlar oldu fakat vatandaşımız tarafından partimize büyük bir sempati ve teveccüh var. Bunun sonuçlarını önümüzdeki günlerde kuvvetli ekiplerimiz kurarak bir sonraki seçim safhasında fazlasıyla göreceğiz” ifadelerine yer verdi.

“ÖNCE ADALET VE AHLAK”

Öncelikli hedeflerinin adaleti sağlamak olduğunu belirten Bozkulak, “Adalet olmadan hiç bir şey olmaz. Öncelikli olarak adaleti tahsis etmemiz gerekiyor. Adalet ve ahlak olmazsa hiç bir durumda başarı sağlanması mümkün olmaz. Ülkemizde adalet kalmadı, adalete güven kalmadı. Bu nedenle Gelecek Partisi olarak adaleti sağlamak için geliyoruz. Ahlakı tahsis etmek içi geliyoruz. Daha önceki yıllara baktığımızda adalet güzel bir şekilde işliyordu ve ahlak vardı. Ama maalesef ahlaki bir çöküş içerisindeyiz. Tüm bu olguları Gelecek Partisi ile birlikte yeniden sağlayacağız” dedi.

“GELECEK PARTİSİNİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ” 

Partilerinde siyaseten etkisi olan ve geçtiğimiz dönemlerde farklı partilerde görev yapmış donanımlı isimlerin olduğunu belirten Bozkulak, “Ekibimizde ciddi arkadaşlar var. Ömer Ünal, Musa Arat ve Hasan Ekici bu isimlerden birkaçı. Bu isimler siyasette başarılı isimler. Gelecek Partisi güzel bir ekiple kuruluyor. Gelecek Partisini geleceğe taşıyacağız. Ehliyetli liyakatli kadrolarla geliyoruz. Son dönemde birçok kamu kurumları ehliyetsiz, liyakatsiz kişilerin ellerinde. Bunun önüne geçmek içinde başarılı kadrolarımızla geliyoruz” şeklinde konuştu.

“DAVUTOĞLU MART AYINDA KONYA’YA GELECEK”

Mehmet Emin Bozkulak, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun mart ayında Konya’ya il başkanlığının açılışına geleceğini ve Konyalılarla bir araya geleceğini söyledi. Ayşegül Ertul

Yorumlar

  • Konyalı Muhammed
    12.02.2020 01:20

    Sen şaka yapıyor olmalısın? Ne vefa borcundan bahsediyorsun? Davutoğlu başbakanlık döneminde konyaya daha önce gelmeyen ne hizmet getirmiş? Konya metrosundan mı bahsediyorsunuz? Hani 2019da bineceğimiz metro.. İnsanların akıllarıyla alay etmeyiniz efendim. Vefa borcu var demek ne kadar da büyük bir laf, ağır bir yük.. Buna ancak konya halkı karar verebilir. Sizin bunu söyleyebiliyor olmanız ancak enaniyet ve benlik göstergesidir.

  • Halis Okka
    12.02.2020 01:09

    Beyfendi Konya hiçbir zaman ve hiçbir kimseye borçlu olmamış ve de kalmamıştır. Konya kendinden olanları hep yüceltmiş ve itibar sahibi etmiştir. Tabii ki buna layık olmak ta çok önemilidir.

Yorum Yaz - Yorumlarınız editör onayından sonra yayınlanacaktır

Bizi Takip Edin

Namaz Vakitleri

KONYA

05.02.2020
İmsak 05:00
Güneş 07:50
Öğle 13:05
İkindi 16:04
Akşam 18:22
Yatsı 19:40

Altın & Döviz